ŠENT
Slovensko združenje za duševno zdravje
Contacts

ŠENT – Slovenian Association for Mental Health
Belokranjska ulica 2
1000 Ljubljana
tel.: + 386 1 23 078 30 – administration office; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: info@sent.si
website: http://www.sent.si

Association bodies

President:
dr. Vesna Švab
e-mail: vesna.svab@sent.si

Counsel of Users president:
Andreja Štepec
Belokranjska ulica 2, 1000 Ljubljana
Office hours: Tuesday and Thursday 9:30 to 12:00 a.m., tel.: +386 1 230 78 36,
e-mail: andreja.stepec@sent.si

Relatives Forum Slovenia president:
Edo P. Belak, MSc
Belokranjska ulica 2, 1000 Ljubljana
Tel.: +386 1 230 78 30; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: fss@dc.sent.si

Professional service
CONTACTS

Šent - administration, Belokranjska ulica 2, 1000 Ljubljana
Head office: tel.: + 386 1 230 78 30; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: info@sent.si

Executive director:
Šent - administration, Šmartinska cesta 130, 1000 Ljubljana
Nace Kovač, MSc
Tel.: + 386 59 335 957; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: nace.kovac@sent.si

Administration office:
Šent - administration, Šmartinska cesta 130, 1000 Ljubljana
Vera Bogataj
Tel.: + 386 1 230 78 31; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: vera.bogataj@sent.si

Šent - administration, Šmartinska cesta 130, 1000 Ljubljana
Petra Popit
Tel.: 01/ 230 78 30
petra.popit@sent.si

Marjeta Hribar
Šent - administration, Šmartinska cesta 130, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 230 78 34; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: marjeta.hribar@sent.si

Accounting:
Šent - administration, Šmartinska cesta 130, 1000 Ljubljana
Bojana Kepec
Tel.: + 386 1 230 78 39; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: bojana.kepec@sent.si

Darja Babnik
Tel.: + 386 1 230 78 39; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: darja.babnik@sent.si

Programme managers:
Day centres:
Špela Zgonc
DC ŠENT Ljubljana, Belokranjska ulica 2, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 230 78 42; fax: + 386 1 230 78 45
e-mail: spela.zgonc@sent.si

Living groups:
Andreja Jordan
DC ŠENT Ljubljana, Belokranjska ul. 2, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 230 78 40; fax: + 386 1 230 78 45
e-mail: andreja.jordan@sent.si

Employment rehabilitation and employment of the disabled:
Jana Ponikvar MSc
ŠENTPRIMA Ljubljana, Železna cesta 14, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 53 00 714; fax: + 386 1 53 00 713
e-mail: jana.ponikvar@sent.si; jana.ponikvar@sentprima.sent.si

Employment and work training programme (social inclusion):
Saška Žnidarc
Unit ŠENTGOR Radovljica, Kranjska cesta 3, 4240 Radovljica
Tel: + 386 4 530 30 11, fax: + 386 1 530 30 10
e-mail: saska.znidarc@sent.si

Office for Informing, Projects, Promotion, and Education:
Barbara Dolničar
Šent - administration, Belokranjska ulica 2, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 230 78 32; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: barbara.dolnicar@sent.si

Gregor Cotič
Šent - administration, Belokranjska ulica 2, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 230 78 44; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: gregor.cotic@sent.si

Andreja Štepec
Šent - administration, Belokranjska ulica 2, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 230 78 36; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: andreja.stepec@sent.si

Martina Romih
Šent - administration, Šmartinska cesta 130, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 59 335 959; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: martina.romih@sent.si

Kristina Voda
Šent - administration, Šmartinska cesta 130, 1000 Ljubljana
Tel.: + 386 1 230 78 33; fax: + 386 1 230 78 38
e-mail: kristina.voda@sent.si


Deli!


Izdelki
Ročno izdelane voščilnice
Ročno izdelane voščilnice
Ročno izdelane voščilnice



OPOZORILO!
S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke.

V redu | Več o tem